Наша місія та цінності

Місія групи компаній "Хорус Груп"
Створювати та привносити порядок у світ!

 

Цінності групи компаній "Хорус Груп"

У процесі своєї діяльності, ми сформували для себе перелік ключових цінностей нашої компанії. Саме прийняття цих цінностей разом з нами є запорукою побудови довгострокових взаємовигідних партнерських відносин.

Справедливість і чесність ключова цінність у нашій діяльності. Ми завжди відкриті, чесні і справедливі. Ми публікуємо новини про нашу компанію як для співробітників, так і для партнерів. Ми побудували свої бізнес-процеси таким чином, що суб'єктивні фактори виключені абсолютно. Ми сплачуємо всі податки та працюємо повністю відкрито та прозоро.

Згуртованість ми дійсно працюємо як єдина команда. Неважливо, директор або інтерн – ми будуємо нашу роботу таким чином, що всі на рівних відчувають себе причетним до нашої спільної місії, відчувають результат своєї діяльності у досягненні цієї місії.

Бажання розвиватися – творити, створювати, змінюватися на краще. Ми створюємо умови нашим співробітникам, які дозволяють розвиватися їх талантам найкращим чином. Компанія, яка прагне розвиватися, дає співробітникам упевненість у завтрашньому дні, а партнерам – упевненість у довгострокових відносинах.

Позитивне мислення – ми віримо, що тільки позитивне мислення може нести творчу діяльність. Ми культивуємо атмосферу позитивного мислення всередині нашої команди. І ми з упевненістю можемо стверджувати, що наші партнери відчувають це.