Відкрито новий пункт прийому волоського горіха у смт Олександрівка Кіровоградської області

Розпочався сезон урожаю волоського горіха 2017! І ми з радістю повідомляємо, що відкрито новий пункт прийому волоського горіха у смт Олександрівка Кіровоградської області, де Ви можете здати врожай і на місці отримати оплату за продукцію. За більш детальною інформацією щодо актуальних цін та умов прийому продукції у Олександрівці звертайтеся до Сергія Анатолійовича за номером 067-269-80-99.

Компанія Хорус Груп закуповує постійно за високою ціною волоський горіх від домогосподарств і заготівельників у Черкаській, Дніпропетровській та Кіровоградській областях. Якщо у Вас є волоський горіх, який Ви хочете продати, чекаємо на Вас в одному з наших пунктів прийому. Наша велика мережа дозволить Вам обрати найбільш зручний за розташуванням пункт прийому. Перелік і контакти дивіться тут. Приносьте горіх до наших представництв або ж телефонуйте та з’ясуйте будь-які питання щодо здачі горіха. Ми та наші Партнери завжди з радістю відповімо на всі запитання.

Ми продовжуємо розширювати мережу заготівельних пунктів волоського горіха в Дніпропетровській, Кіровоградській та Черкаській областях. Якщо у Вас є бажання співпрацювати з нами – звертайтесь за номером 068-500-43-09.

Comments for this post are closed.