Мережу пунктів прийому південно-східного регіону України ТОВ “Хорус Груп” очолив Макар Руслан Вікторович

IMG_20170412_170823З радістю повідомляємо Вам, що компанія Хорус Груп продовжує розвиватися, а наша команда стає більшою!

Відтепер у нас з’явився керівник південно-східного регіону України ТОВ “Хорус Груп” – Макар Руслан Вікторович. Руслан Вікторович вже давно співпрацює з нашою компанією, і тепер ми перевели наше партнерство на більш суттєвий і високий рівень.

Основними обв’язками керівника південно-східного регіону є закупівля цілого горіха, відкриття нових пунктів прийому та підтримка роботи існуючих пунктів прийому горіха ТОВ “Хорус Груп”.

Також повідомляємо, що центральний склад у м. Дніпро переїхав і тепер знаходиться за адресою: вул. Наукова 45, м. Дніпро.

Якщо у Вас є питання стосовно організації власного пункту прийому у Дніпропетровській області, зв’яжіться з Русланом Вікторовичем за номером +38 095 432 6662.

Компанія Хорус Груп закуповує постійно за високою ціною волоський горіх від домогосподарств і заготівельників у Дніпропетровській, Черкаській та Кіровоградській областях. Наша велика мережа дозволить Вам обрати найбільш зручний за розташуванням пункт прийому. Перелік і контакти дивіться тут.

Comments for this post are closed.