Хорус Груп – член ВГО “Українська горіхова Асоціація”

Ми раді повідомити, що з 7 липня 2016 Хорус Груп приєдналось до головного профільного об’єднання гравців ринку волоського горіху України – Всеукраїнської громадської організації «Українська горіхова Асоціація». Головна мета Асоціації – формування чесних, прозорих, справедливих правил гри на ринку волоського горіху та суміжних культур, розвиток цивілізованого ринку волоського горіху України. Ми готові брати активну участь в роботі комітетів, сподіваємося на плідну співпрацю в таких напрямках, як застосування кращих міжнародних практик управління, корпоративна соціальна відповідальність, розширення зв’язків з бізнес спільнотою, розширення кола міжнародних контактів.

Членство в ВГО «Українська горіхова Асоціація» – значний крок на шляху до подальшого розвитку українського ринку волоського горіху, яке включає в себе встановлення і зміцнення бізнес-партнерства з великими національними та міжнародними компаніями.

Хорус Груп має два офіси в Києві (Україна) та в Празі (Чехія). Компанія налічує 15 пунктів прийому волоського горіху на територіях Дніпропетровської, Кіровоградської та Черкаської областей України. Компанія займається збором волоського горіху від приватних домогосподарств та його подальшою реалізацією як на території України, так і на території країн Європейського союзу.

ВГО «Українська горіхова Асоціація» створена в 2008 році. Асоціація ставить мету об’єднання фермерів, підприємств, приватних та юридичних осіб для впровадження єдиної стратегії виробництва горіхової продукції, створення загальної бази саджанців та посадкового матеріалу , підприємств по збереженню і переробці горіхової продукції, позбавлення проблем з реалізацією горіхів і продуктів їхньої переробки, відстоювання інтересів виробників. Всеукраїнська громадська організація «Українська горіхова Асоціація» у своїй роботі має на меті створення сприятливих умов для товаровиробника – члена Асоціації.

Comments for this post are closed.