Хорус Груп – правильність і законність у всьому

CaptureЧастина бізнесу Хорус Груп (закупівлі та виробництво) сконцентровано на території пострадянського простору, де бізнес, особливо малий та середній, відрізняється своїм особливим ставленням до ліцензійного програмного забезпечення (ПЗ) – багато хто до цих пір звик не платити за програми. З одного боку – це як мінімум порушення законів, з іншого користувачі втрачають безліч переваг, які дає ліцензійне ПЗ.

Хорус Груп, яка бажає продовжувати бути взірцем на ринку України в галузі виробництва та продажу волоського горіху, користується лише ліцензійним програмним забезпеченням.

Нещадавно ми розпочали співпрацю з лідером на ринку України з ліцензійного програмного забезпечення “Перший Біт”.

 

Що нам дає ліцензійне ПЗ:

  • Ми уникаємо порушення законів. Порушення вимог закону про авторські права може негативно відбитися на репутації компанії.
  • Гроші, вкладені в ліцензійне програмне забезпечення, сприяють подальшому вдосконаленню продукту на благо користувачів. Купуючи програму, ми стимулюємо розробників.
  • При проходженні підприємством процедури сертифікації на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO робота з ліцензійним ПЗ є обов’язковою вимогою.
  • Ліцензійне ПЗ завжди гарантує нам безкоштовне оновлення програми протягом певного терміну.
  • Купуючи ПО, ми отримали право на безкоштовну технічну підтримку.
  • Ми, як користувачі ліцензійного ПЗ, можемо бути повністю впевнені в стабільності його роботи.

Звісно, кожен сам для себе вирішує, яке ПЗ використовувати: піратське приваблює своєю безкоштовністю, ліцензійне – своєю якістю, підтримкою і безкоштовним оновленням.

Ми ж для себе зробили вибір. Оскільки ми розуміємо, як ми будем ставитись до своїх партнерів, так і наші партнери будуть ставитись до нас!

Команда “Хорус Груп”

Comments for this post are closed.