Новий пункт прийому у Дніпропетровській області

До команди Хорус Груп приєднався ще один представник-Партнер із Дніпропетровської області – Володимир Стряпан. Тепер Володимир буде приймати волоський горіх у смт Магдалинівка у центрі, а також їздитиме на авто по Магдалинівському району та прийматиме продукцію від населення. За більш детorex_gr_2_600альною інформацією щодо актуальних цін та умов прийому горіху звертайтеся до Володимира за номером 067-269-06-70. Якщо Ви мешкаєте у Магдалинівському районі і у Вас у наявності значні обсяги волоського горіху, ми за домовленістю вивеземо продукцію від Вас.

Приносьте горіх у наші пункти прийому або ж телефонуйте та з’ясуйте будь-які питання щодо здачі горіху. Ми та наші Партнери завжди з радістю відповімо на всі запитання. Чекаємо на Вас в одному з наших пунктів прийому. Перелік і контакти дивіться тут.

Компанія ТОВ “Хорус Груп” продовжує розширювати мережу заготівельних пунктів волоського горіху в Дніпропетровській, Кіровоградській та Черкаській областях. Якщо у Вас є бажання співпрацювати з нами – звертайтесь за номером 068-500-43-09.

 

Comments for this post are closed.