Про компанію

"Хорус Груп" – міжнародна група компаній, що розвивається та об'єднує компанії в Україні та країнах Європейського Союзу. Ми займаємося виробництвом, закупівлею, переробкою та постачанням волоського горіха та іншої продукції агропромислового сектора у країни Європи.

Основа нашого успіху – це люди і передові технології в роботі. Наша бізнес-модель побудована навколо наших цінностей, які дозволяють розбудовувати довгострокові партнерські відносини з постачальниками і покупцями, а також створювати мотивуюче розвиваюче середовище для наших співробітників. Такий підхід дає можливість розвиватися нашим співробітникам, нашим партнерам і нам як компанії.
Ми є візіонерами відкритого, прозорого і зрозумілого ведення бізнесу: як у внутрішньому середовищі компанії – для співробітників, акціонерів, так і в зовнішньому середовищі – для наших партнерів. Такий підхід дає нам можливість ще швидше розвиватися разом із нашими партнерами і покращувати якість наших товарів і послуг.

Наш бізнес

"Хорус Груп" – це компанія з повним технологічним циклом. Ми працюємо з фермерськими господарствами, тому можемо гарантувати найкращу якість. Здійснюючи контроль на кожному етапі виробничого і логістичних ланцюжків, ми можемо впевнено сказати, що наша продукція відповідає міжнародним стандартам.
pico

Ефективне ведення бізнесу неможливо без співпраці з приватними господарствами. Тому важливим напрямком діяльності "Хорус Груп" є участь у розвитку місцевих громад, підтримка сільських домогосподарств і підвищення рівня їх соціальної забезпеченості.

Українська продукція високо цінується у всьому світі і користується попитом. Основним виробником і продавцем волоського горіха та меду в Україні є саме приватні господарства. Але через відсутність налагодженої системи збуту продавцям горіха та меду доводиться самим шукати способи реалізації товару. Перш, ніж горіх буде експортовано, він проходить ланцюжок посередників: населення (домогосподарство) → дрібнооптовик → оптовик → експортер. Таким чином, кожен наступний посередник збільшує закупівельну ціну і отримує дохід, який міг би заробити початковий продавець горіха та меду. Це також призводить до затягування процесу реалізації та погіршення якості продукції.

Група компаній "Хорус Груп" співпрацює безпосередньо з постачальниками горіха та меду і самостійно експортує товар, тим самим виключаючи посередників. Ми зацікавлені в тому, щоб саме населення отримувало дохід від реалізації продукції, інвестувало кошти у свої приватні господарства і збільшувало площі горіхових плантацій та кількість вуликів у пасіках. Ми відкриті до співпраці і готові разом з Вами розвивати Ваш бізнес!