Новий пункт прийому горіху в смт.Петриківка Дніпропетровської області

Шановні друзі!

Ви плануєте свою літню відпустку? А ми відкриваємо нові пункти прийому грецького горіху!

Хочемо повідомити Вам, що відкрито ще один пункт прийому продукції “Хорус Груп” в смт. Петриківка Дніпропетровської області. Тепер жителі Петриківського району зможуть здати грецький горіх і на місці отримати оплату за продукцію. Якщо у Вас є горіхи, які Ви хочете продати, чекаємо Вас в одному з наших пунктів прийому. Перелік і контакти дивіться тут.

Мапа пунктів прийому

 

Також нагадуємо, що жителі сіл можуть стати нашими партнерами, відкрити у себе пункт прийому, приймати волоський горіх від односельців і заробляти у себе вдома. Ми ж періодично будемо вивозити продукцію від Вас. Для цього зателефонуйте за номером +38 (068) 500 43 09 (ми передзвонимо) і наш менеджер відповість на всі Ваші запитання.

 

Хорус Груп займається збором, переробкою і продажем української сільськогосподарської продукції, є прямим постачальником продукції в країни Європейського Союзу. Компанія офіційно закуповує продукцію у населення, платить всі обов’язкові податки і збори до бюджету, тим самим забезпечуючи прозорий процес експорту української продукції.

Comments for this post are closed.