Відкриття нових пунктів прийому грецького горіху в Черкаській та Кіровоградській областях

Шановні друзі!

Травневі свята в розпалі, але нам нема коли відпочивати!

З радістю повідомляємо Вам, що ми відкрили пункти прийому продукції в Черкаській і Кіровоградській областях. Тепер жителі Кам’янського та Олександрівського районів зможуть здати волоський горіх і на місці отримати оплату за продукцію. Якщо у Вас є горіхи, які Ви хочете продати, чекаємо Вас в одному з наших пунктів прийому. Перелік і контакти дивіться тут або натиснувши “Мапа пунктів прийому” нижче.

Мапа пунктів прийому

 

Також нагадуємо, що жителі сіл можуть стати нашими партнерами, відкрити у себе пункт прийому, приймати волоський горіх від односельців і заробляти у себе вдома. Ми ж періодично будемо вивозити продукцію від Вас. Для цього зателефонуйте за номером +38 (068) 500 43 09 (ми передзвонимо) і наш менеджер відповість на всі Ваші запитання.
Хорус Груп займається збором, переробкою і продажем української сільськогосподарської продукції, є прямим постачальником продукції в країни Європейського Союзу. Компанія офіційно закуповує продукцію у населення, платить всі обов’язкові податки і збори до бюджету, тим самим забезпечуючи прозорий процес експорту української продукції.

Comments for this post are closed.